تالار لبینا
preloader

در حال بارگیری ...

وبلاگ

image
1401/10/20 ساعت 12:26

بهترین تشریفات عروسی و خدمات مجالس + نکات مهم

مطمئنا بیشتر عروس و داماد هایی که قرار است تا یکی-دو ماه آینده ازدواج کنند حتی از فکر کردن به آن تاریخ هم دچار دل شوره و یک جور حس شادی عجیب و غریب می شوند. با این اوصاف و با توجه به حجم کارها و برنامه ریزی هایی که در این هفته های آخر باید به همه شان رسیدگی شود، طبیعی است که بعضی نکات کوچک ولی مهم را فراموش کنند.

بیشتر بخوانید
image
1401/10/20 ساعت 12:25

راهنمای تشریفات لوکس و لاکچری عروسی

بی شک هر کدام از ما تا کنون خبرهای بسیاری را درباره ی عروسی های مفصل و لوکس مطالعه کرده و عکس ها و فیلم های چنین عروسی هایی را تماشا کرده ایم. نکته ی اولی که در هر یک از این مراسم ها مورد توجه قرار می گیرد، نظم حاکم در مراسم است. نظمی که به خوبی می تواند همه ی افراد، محیط، مراسم و مهمانان را در احاطه ی خود درآورده و برای تک تک رفتار و حرکات آنها برنامه ریزی کند.

بیشتر بخوانید
image
1401/10/20 ساعت 12:24

ليست هزينه عروسی | ریز هزینه های عروسی

این هزینه ها برای بسیاری از زوج های جوان سنگین و در برخی مواقع سرسام آور است. با احتساب حقوق های نرمال در کشور ما هر فرد اگر ماهی سه میلیون تومان درآمد داشته باشد؛ برگزاری مراسمی بالای سی- چهل میلیون برایش سنگین تمام خواهد شد. البته در بسیاری از مواقع والدین عروس و داماد چنین هزینه هایی را تقبل می کنند. در نتیجه مراسم های عروسی با تشریفات هرچه تمام تر برگزار می شود. اما هدف ما در این یادداشت، احتساب هزینه های عروسی برای یک زوج جوان با درآمد محدود است.

بیشتر بخوانید
image
1401/10/20 ساعت 12:23

طرح ازدواج آسان چیست؟

در سالهای گذشته، تبلیغات بسیاری برای ترویج ازدواج در بین جوانان صورت گرفته است. تبلیغاتی که دانشجوها را هدف اصلی خود قرار داده و با ترویج ازواج آسان سعی بر این داشته که سنت حسنه ی ازدواج را هر چه بیشتر و بهتر رواج دهد. اما علی رغم تمام تبلیغات ما در سال های گذشته شاهد کاهش آمار ازدواج و افزایش میزان تجرد قطعی در کشور بوده ایم.

بیشتر بخوانید