تالار لبینا
preloader

در حال بارگیری ...

image

ایونت

تالار لبینا محلی مجلل، زیبا و مناسب است که افراد مختلف را برای حضور در ایونت شما‌ ترغیب می‌کندبرگزاری ایونت‌‌های بزرگ و معتبر، نیاز به مکان و تشریفات مناسبی نیز دارد تا همه چیز بدون مشکل پیش برود.  تالار لبینا  محلی مجلل، زیبا و مناسب است که افراد مختلف را برای حضور در ایونت شما‌ ترغیب می‌کند و ایونت را به یک مراسم مثال زدنی و باشکوه تبدیل می‌کند.

بیشتر بخوانید
image

عقد و عروسی

فضای زیبا و شگفت‌انگیز لبینا به گونه‌ای است که بدون تزئینات و گل‌آرایی فضایی باشکوه را برای مراسم عروسی به همراه دارد.باغ تالار والا متشکل از یک سالن بزرگ و باغی زیبا، فضایی مناسب برای مراسم ‌‌های گوناگون در فصول مختلف سال است. والا با سالنی دارای ظرفیت بالا، گنجایش پذیرایی از مهمانان شما را در ماه‌های سرد سال در فضایی سر بسته با سیستم ‌‌های گرمایشی قوی، دارد و در فصول گرم سال با چیدمان میز و صندلی در باغ ظرفیتی دو برابر فصل ‌‌های سرد را پیدا می‌کند.

بیشتر بخوانید
image

افتتاحیه و همایش

 تالار لبیا با ظرفیت 800 نفر فضایی مناسب را برای برگزاری انواع همایش‌‌ها و سمینار‌‌ها به وجود می‌آورد تالار لبینا  با ظرفیت 800 نفر فضایی مناسب را برای برگزاری انواع همایش‌‌ها و سمینار‌‌ها به وجود می‌آورد که پارکینگ بزرگ آن خیال مهمانان را از بابت پارک اتومبیل راحت می‌کند. نزدیکی این باغ تالار به تهران نیز مزید بر علت است که تالار لبینا را به فضایی مناسب برای سمینارها و همایش‌‌ها مبدل کند

بیشتر بخوانید
image

نامزدی

 تالار لبینا آمادگی و ظرفیت برگزاری مراسم‌‌های مختلف از جمله عقد و نامزدی را دارد.تالار لبینا  در فضای زیبای  خود، دارای  اتاق های عقد برای هر مراسم به صورت مجزا در تالار عروسی لبینا طراحی و اجرا شده است. همچنین تالار امکان برگزاری مراسم عقد در فضای باز و بسیار زیبا را دارد.. فضای ایجاد شده به محیطی منحصربفرد و عالی برای برگزاری مراسم عقد و نامزدی تبدیل می‌شود. تالار لبینا آمادگی و ظرفیت برگزاری مراسم‌‌های مختلف از جمله عقد و نامزدی را دارد.

بیشتر بخوانید